Uzaktaki Bilgisayara Bağlanma Kapatma Programı Ücretsiz

LiteManager Free programı sayesinde uzak masaüstü bağlantısı yaparak uzaktaki PC’yi hem kontrol edebilir hem de kolayca kapatabilirsiniz.

Programın sitemizden indireceğiniz bu ücretsiz versiyonu aynı anda en çok 30 bilgisayarı kontrol etme imkanı sunuyor. Bu da fazlasıyla yeterli bence.

Bu programın Server ve Viewer olmak üzere iki ayrı sürümü var. Bunlardan Server sürümünü ağdan bağlandığınız ve kapatmak istediğiniz diğer bilgisayarlara yüklüyorsunuz. Viewer versiyonunu ise kendi bilgisayarınıza yüklüyorsunuz.

Bu program her bir bilgisayar için farklı bir ID numarası oluşturur. Hangi bilgisayarı uzaktan bağlanıp kontrol etmek istiyorsanız, o bilgisayarın ID numarasını girmeniz gerekiyor. Hepsi bu kadar.

Bu programda sunulan kapatma seçenekleri arasında yeniden başlatma, tamamen kapatma, kullanıcı hesabından çıkış yapma, bilgisayarı kilitleme, monitör ekranını kapatma, monitör ekranını açma ve güvenli mod ile açma var.

Bunların yanı sıra uzaktaki bilgisayarı tamamen yönetebilir, sadece görüntüleyebilir, görev yöneticisine ulaşabilir, dosya transferi yapabilir, sohbet edebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Bu seçenekler aşağıdaki resimde gösterilmiştir.  Pencerenin sağındaki Modes başlıklı bölümde en üstte yer alan Shutdown seçeneğine tıklayınca açılan pencerede tüm bu seçenekleri görebilirsiniz.


Yayımlandı