Ücretsiz PDF Bölme Birleştirme Dönüştürme Resim Çıkarma Programı

PDF Shaper eksiksiz bir pdf yazılımıdır. PDF dökümanları ve içeriğini değiştirmek ve optimize etmek yani en iyi duruma getirmek için çok sayıda araç ve özelliğe sahiptir.

PDF Shaper sayesinde pdf dosyalarını bölerek birkaç farklı pdf dosyasına ayırabilir, iki yada daha fazla pdf dosyasını birleştirip tek bir pdf haline getirebilir, pdf dosyalarının içindeki grafikleri ve yazıları dışarı çıkartarak kaydedebilir, pdf dosyasına şifre koyabilir, resimleri pdf haline getirebilir veya pdf’yi resim dosyasına dönüştürebilir, Word (docx) dosyalarını PDF’ye çevirebilir ve pdf dökümanları görüntüleyebilir yada yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Programın ana penceresi yukarıda verilmiştir. Birleştirme için Merge, bölme için Split, içinden resim çıkarmak için Extract Images, sayfa silmek için Delete Pages, pdf yi resme çevirmek için PDF to Image, şifrelemek için Encrypt seçeneğine tıklayın.

Örneğin pdf birleştirme ekranı üstteki resimde gösterilmiştir. Burada en üstteki Add butonuna tıklayarak dilediğiniz kadar pdf dosyası ekleyin ve sırasını belirlemek için Down veya Up butonuna tıklayarak aşağı yada yukarı doğru dosyaları taşıyın. Ardından Process yazan butona tıklayarak birleştirme işlemini tamamlayın.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı