Fotoğraf Hareketli Efekt ve Ses Ekleme Ekran Koruyucu Video GIF Yapma Programı

Dynamic Photo Studio sayesinde elinizdeki resimleri hareketlendirmek için çeşitli özel efektler uygulayabilir ve fotoğrafları konuşturmak için ses dosyaları ekleyebilirsiniz.

Ayrıca animasyonlu hale getirdiğiniz bu fotoğrafları bilgisayarda ekran koruyucusuna dönüştürüp kullanabilir, GIF dosyasına dönüştürebilir veya video dosyası olarak açıp izleyebilirsiniz.

Üstelik tüm bu işlemleri sadece birkaç dakika içinde kolayca yapabilirsiniz.

Programın içinde yer alan ön tanımlı ayarları kullanarak gerçekçi şelale, göl, kumsal veya diğer su manzaralarını kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu ayarlarla oynayarak en iyi efekti elde etmek için detayları değiştirebilirsiniz.

Mesela tek tıklamayla dağ tatili fotoğrafınıza kar efekti verebilir yada göl kenarındaki resimlerinize yağmur efekti verebilirsiniz.

Fotoğraflara uçan kuşlar, kelebekler, balıklar veya diğer hareketli gif resimlerini ekleyerek daha canlı ve kıpır kıpır resimler elde edebilirsiniz.

Ayrıca görsel efektlerden faydalanarak animasyonlu fotoğrafları daha da güzelleştirebilir, arka plana müzik ekleyebilir veya ses efektleri verebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: 30 günlük deneme sürümü (sınırsız ve kısıtlamasız kullanım)
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10

Yayımlandı