CD’siz USB’siz Format Atma Windows 10/8/7/XP Yükleme Programı Ücretsiz

WinToHDD programı sayesinde hiçbir USB flash bellek veya CD/DVD disk olmadan bilgisayara sıfırdan Windows yükleyebilir yani format atabilirsiniz.

Desteklediği ve yükleyebileceğiniz işletim sistemleri: Windows 10/8.1/8/7/vista/2016/2012/2008 (64 bit ve 32 bit).

WinToHDD yazılımı sayesinde kullanmakta olduğunuz Windows işletim sistemini C yerine D sürücüsüne aynı anda yükleyebilir veya klonlayabilirsiniz (yani tam bir kopyasını alabilirsiniz).

Ayrıca dilerseniz Windows kurulumunu içeren ISO dosyasını USB belleğe yazdırabilir ve USB’den format atabilirsiniz.

Reinstall Windows

Programı çalıştırdığınız zaman yukarıdaki gibi ana penceresi açılacak. Burada karşınıza 4 seçenek çıkacak. Anlamları aşağıda verilmiştir.

Reinstall Windows:  CD’siz ve USB’siz olarak Windows’u yeniden yükle. Yüklemek için Windows’un kurulum dosyalarını içeren bir ISO dosyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX dosyalarını da destekler.

New Installation: Sıfırdan yeni kurulum. Örneğin C’de işletim sistemi yüklüyken, onu kaldırmadan ikinci bir işletim sistemini D’ye kurabilirsiniz.

System Clone: İşletim sistemini klonla (kopyala). Mesela yeni bir SSD disk yada sabit disk (harddisk) satın aldığınız zaman, eski sabit diskteki işletim sistemini klonlayarak olduğu gibi hiçbir şey değişmeden direk olarak yeni aldığınız diske aktarabilirsiniz.

Multi-Installation USB: Önyüklenebilir USB oluşturarak ve kurulum dosyalarını USB belleğe atarak, USB’den bilgisayara format atabilirsiniz.

Install Windows

Windows PE Bootable USB Creator

Multiple Installation USB Creator

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı