...

Sound Booster – PC Ses Yükseltme Programı

Lisans: Deneme Boyut: 6.5 MB
Kategori: Sistem Araçları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Letasoft LLC

Letasoft Sound Booster, Windows bilgisayarlar için ücretsiz bir ses yükseltme programıdır.

Eğer hoparlörlü bir monitör kullanıyorsanız muhtemelen çıksan ses çok seviyesi çok düşüktür ve çoğu zaman size yeterli gelmez.

Bazen de kullanılan hoparlör kalitesiz olduğu için az ses çıkarır ve bunu artırmak istersiniz. Ayrıca dizüstü bilgisayarların (laptop) sesi genellikle düşüktür.

Böyle durumlarda Sound Booster yazılımını kullanarak sistemin getirdiği sınırları aşıp bilgisayarın sesini yükseltebilirsiniz.

Oldukça ufak boyutlu, kullanmanın çok basit olduğu ve tamamen ücretsiz bir ses artırma yazılımıdır.

Sound Booster yüklendiği zaman çalıştırınca sistem tepsisine (görev çubuğunun en sağına) yerleşir ve oradan tıklayıp üstteki resimde gördüğünüz pencereyi açabilirsiniz. Bu penceredeki kaydırma çubuğunu yukarı doğru çektikçe ses şiddeti yani seviyesi yükselir.

Sound Booster Nasıl Kullanılır?

Sound Booster ile ses nasıl yükseltilir hemen öğrenmek için aşağıdaki kısa videoya bakınız.

Sound Booster minimum sistem gereksinimleri:

  • İşlemci (CPU): 1.0 GHz ve üzeri
  • Bellek (RAM): 256 MB
  • Boş disk alanı (HDD): 10 MB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP, 32 ve 64 bit

"Sound Booster" yazılımı sitemizin Sistem Araçları kategorisinde yer almaktadır. 6.5 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Sound Booster" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com