Revo Uninstaller – Bilgisayardan Program Kaldırma Aracı

Revo Uninstaller, Windows bilgisayarlara yüklenen yazılımları tek tıkla kaldırabilen bir program kaldırma programıdır.

Ayrıca zararlı görüldüğü için istenmeyen ama bir türlü kalkmayan inatçı programları kökünden siler.

Revo Uninstaller programı başlangıçta kendiliğinden çalışan programları yönetebilir, gereksiz çöp dosyaları silebilir, tarayıcı geçmişini temizler, MS Office programının geçmiş kayıtlarını temizler ve hassas dosyalarınızı kalıcı olarak (geri dönüşümsüz bir biçimde) silebilir.

Normalde Windows’un gömülü kaldırma aracıyla bir program sildiğiniz zaman arkada gereksiz dosyalar ve boş klasörler bırakabiliyor. Bunlar da hem bilgisayarda karışıklığa yol açabiliyor hem de kayıt defterinden silinmeyen bazı girdiler sistemde bozulmalara aksamalara neden olabiliyor.

Bu nedenle programları doğrudan doğruya Revo Uninstaller ile kaldırmanız daha iyi olacaktır. Çünkü bir programı kaldırdıktan sonra arkada bıraktığı tüm izleri siliyor.

İster programları teker teker kaldırırsınız, ister kaldırmak istediğiniz programların hepsini seçip bir seferde kaldırırsınız. Fakat hepsini seçseniz bile programları otomatik modda fakat sırayla kaldırır.

Revo Uninstaller programı nasıl kurulur ve nasıl kullanılır?

Revo Uninstaller yazılımı için kurulum ve kullanma işlemleri aşağıdaki videoda kısa ve öz bir şekilde anlatılmıştır. Bence izlemenizde büyük fayda var.


Yayımlandı