...

UltraSurf – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Lisans: Ücretsiz / Riskli Boyut: 3.4 MB
Kategori: Ağ Araçları Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: UltraReach Internet Corp.

UltraSurf, Windows için tamamen ücretsiz bir yasaklı sitelere giriş yazılımıdır. Başlıca görevi internet sansürünü aşmak ve güvenlik duvarlarını atlamaktır.

Tüm bunları HTTP proxy sunucusu kullanarak başarmaktadır. Üstelik sadece mahkemelerin kapattığı siteleri açmakla kalmaz, aynı zamanda ip adresinizi değiştirerek kimlik bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi korur yani bir nevi gizlilik (anonim olma) imkanı sağlar.

Tüm Dünya’da milyonlarca kişinin kullandığı UltraSurf yazılımını indirmeden Chrome tarayıcısı olarak da yasaklı sitelere girebilirsiniz.

UltraSurf Chrome eklentisini indir

Diğer platformlar (sistemler) için UltraSurf indirme linkleri:

UltraSurf iOS uygulaması indir (iPhone için)

UltraSurf Android uygulaması indir

UltraSurf Windows masaüstü yazılımı indir

UltraSurf Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır?

Ultrasurf kurulum ve kullanım hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kısa videoyu izleyiniz.


"UltraSurf" yazılımı sitemizin Ağ Araçları kategorisinde yer almaktadır. 3.4 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz / Riskli olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"UltraSurf" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com