Şarkı Sözü İndirme Programı Müzik Dinlerken Şarkı Sözleri Gösteren Program

Mp3nity en iyi şarkı sözü yükleme yazılımlarından biridir. Bu programı kullanarak tüm şarkılarınızın bulunduğu müzik klasörünü seçip hepsini birden programa aktarabilir ve hepsi için şarkı sözlerini otomatik bulmasını ve indirmesini sağlayabilirsiniz.

Şarkı sözlerini program penceresinin en alt kısmında gösteriyor. Siz sadece şarkıyı seçip dinlemeye başlıyorsunuz ve bu program otomatik olarak internette sözlerini bulup size alt tarafta sunuyor.

Eğer dinlediğiniz müziklerin üst verisinde (metadata) şarkının sözleri varsa, bu sözleri oradan hızlı bir şekilde alıp hemen size gösteriyor ve böylece internete bakmasına gerek kalmıyor.

Eğer üst verisinde şarkı sözleri yoksa, o zaman Download yazan butona tıklayın. Böylece internetten sözleri bulup gösterecek. Eğer bulunan sözler sizi tatmin etmediyse, Try Next butonuna tıklayarak başka bir sitedeki şarkı sözlerini bulup göstermesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz şarkı sözünü TXT dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. Şarkı sözlerini silme veya üst veride yapılan değişikliği geri alma imkanı da sunuyor.

Mp3nity programı aynı anda pek çok şarkı için şarkı sözünü de indirebiliyor. İndirmeyi bitirdikten sonra her bir şarkı sözünü ayrı ayrı görebilirsiniz.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı