...

Microsoft Office (64-Bit) Türkçe 2022 (Son Sürüm)

Lisans: Deneme Boyut: 4.13 GB
Kategori: Ofis Yardımcıları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Microsoft

Microsoft Office Windows bilgisayarlar ve Mac OS X gibi işletim sistemleri için tasarlanan bir ofis yazılım paketidir. Dolayısıyla tüm ofis işlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Artık bulut sunucu üzerinden işlem yapabilen MS Office telefon, tablet ve PC gibi farklı cihaz ve platformlara sunduğu destek sayesinde her yerden istediğiniz zaman dosyalarına ulaşma imkanı sağlıyor.

Günümüz itibariyle Microsoft Office paketi içerisinde Word, Excel, PowerPoint gibi ünlü yazılımların yanı sıra, One Note, Outlook, OneDrive, OneNote gibi tüm ofis gereksinimlerini giderecek çözümler de yer almaktadır.

Microsoft tarafından üretildiği için haliyle Windows 11 ile uyumlu ve sorunsuz çalışması herhalde kimseyi şaşırtmayacaktır.

Not: Sitemizden indireceğiniz MS Office tam 4.13GB boyutunda orijinal imaj dosyasıdır ve el değmemiştir yani üreticinin yayınladığı orijinal dosyadır.

Microsoft Office Programları Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Eğitim Videoları

Aşağıdaki kısa 2 videoyu izleyerek yaklaşık bir saat sonra artık ben Word ve Excel kullanmayı orta derecede biliyorum diyebileceksiniz.

 


"Microsoft Office" yazılımı sitemizin Ofis Yardımcıları kategorisinde yer almaktadır. 4.13 GB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Microsoft Office" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com