Microsoft Office (64-Bit) Türkçe 2022 (Son Sürüm)

Microsoft Office Windows bilgisayarlar ve Mac OS X gibi işletim sistemleri için tasarlanan bir ofis yazılım paketidir. Dolayısıyla tüm ofis işlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Artık bulut sunucu üzerinden işlem yapabilen MS Office telefon, tablet ve PC gibi farklı cihaz ve platformlara sunduğu destek sayesinde her yerden istediğiniz zaman dosyalarına ulaşma imkanı sağlıyor.

Günümüz itibariyle Microsoft Office paketi içerisinde Word, Excel, PowerPoint gibi ünlü yazılımların yanı sıra, One Note, Outlook, OneDrive, OneNote gibi tüm ofis gereksinimlerini giderecek çözümler de yer almaktadır.

Microsoft tarafından üretildiği için haliyle Windows 11 ile uyumlu ve sorunsuz çalışması herhalde kimseyi şaşırtmayacaktır.

Not: Sitemizden indireceğiniz MS Office tam 4.13GB boyutunda orijinal imaj dosyasıdır ve el değmemiştir yani üreticinin yayınladığı orijinal dosyadır.

Microsoft Office Programları Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Eğitim Videoları

Aşağıdaki kısa 2 videoyu izleyerek yaklaşık bir saat sonra artık ben Word ve Excel kullanmayı orta derecede biliyorum diyebileceksiniz.

 


Yayımlandı