...

Microsoft PowerPoint (64-Bit) Türkçe 2022 (Son Sürüm)

Lisans: Deneme Boyut: 7.1 MB
Kategori: Ofis Yardımcıları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Microsoft

Dünyanın en popüler slayt sunum hazırlama programı olan Microsoft PowerPoint’in 5 günlük ücretsiz deneme sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Microsoft PowerPoint telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Hem yeni başlayanlar için basit ve kolay araçlar sunuyor, hem de profesyonel sunumlar oluşturmak isteyenler için ileri seviye araçlara sahip.

İçerisinde hazır olarak gelen şablonlar sayesinde dakikalar içinde sizler de birkaç tıklama ve birkaç görsel eklemeyle harika sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Dilerseniz hazır olarak gelen farklı temalardan hoşunuza gideni seçip sunuma dahil edebilir ve sunumun havasını istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz.

Her yıl düzenli olarak eklenen yeni sayfa geçiş efektleri size çok sayıda seçenek sunuyor.

Üstelik artık bulut sunucu desteği sayesinde sunum dosyalarınıza gittiğiniz her yerden kolayca internet bağlantısıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Office 365 özellikleri sayesinde ekip olarak tek bir sunum üzerinde ortaklaşa çalışabilirsiniz.

Microsoft Powerpoint 2022 İndir

Microsoft Powerpoint Mobil İçin İndir

PowerPoint Kullanımı, Slayt Sunum Hazırlama Dersi Türkçe


"Microsoft PowerPoint" yazılımı sitemizin Ofis Yardımcıları kategorisinde yer almaktadır. 7.1 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Microsoft PowerPoint" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com