Photoshop (64-Bit) Türkçe 2022

Photoshop, Dünya’nın en popüler fotoğraf düzenleme ve oluşturma yazılımıdır.

Çektiğiniz resimleri düzenlemek istediğinizde veya sıfırdan yeni yaratıcı görseller oluşturmak istediğinizde Photoshop size tek başına yeter.

Üstelik artık Adobe Photoshop sayesinde 3B videolar, slayt sunumlar, videolar, reklam görselleri ve web hatta mobil uygulamalar bile geliştirebilirsiniz. Bundan sonra istediğiniz her yerde muhteşem grafikler, fotoğraflar ve resimler oluşturabilirsiniz.

Mesela Adobe Photoshop ile oluşturduğunuz bir web site sayfa tasarımını tek bir tıklamayla HTML ve CSS ile yapılandırılmış profesyonel bir web sayfasına dönüştürebilirsiniz.

Photoshop sizlere masaüstü bilgisayar ve iPhone için 1 terabayt bulut depolama alanı sunuyor.

Sitemizden indireceğiniz Adobe Photoshop’un 7 günlük deneme sürümüdür. Bu deneme sürümünü aktif ederek kullanabilmeniz için maalesef kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Merak etmeyin Adobe sitesi dünyanın en güvenilir ve güvenli sitelerinden biridir paranıza bir şey olmaz. Fakat kredi kartı olmayanlar dolayısıyla deneme sürümünü kullanamayacak demek oluyor.

7 gün bittiğinde üyelik hesabınıza girerek deneme sürümünü iptal etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde otomatik ücretlendirilecek yani kartınızdan bir aylık ücret tahsil edilecektir.

Adobe Photoshop 2022 Nasıl Kullanılır? İşte Ücretsiz En İyi Photoshop Dersleri


Yayımlandı

kategorisi