...

Photoshop (64-Bit) Türkçe 2022

Lisans: Deneme Boyut: 39 KB
Kategori: Resim Düzenleme Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Adobe

Photoshop, Dünya’nın en popüler fotoğraf düzenleme ve oluşturma yazılımıdır.

Çektiğiniz resimleri düzenlemek istediğinizde veya sıfırdan yeni yaratıcı görseller oluşturmak istediğinizde Photoshop size tek başına yeter.

Üstelik artık Adobe Photoshop sayesinde 3B videolar, slayt sunumlar, videolar, reklam görselleri ve web hatta mobil uygulamalar bile geliştirebilirsiniz. Bundan sonra istediğiniz her yerde muhteşem grafikler, fotoğraflar ve resimler oluşturabilirsiniz.

Mesela Adobe Photoshop ile oluşturduğunuz bir web site sayfa tasarımını tek bir tıklamayla HTML ve CSS ile yapılandırılmış profesyonel bir web sayfasına dönüştürebilirsiniz.

Photoshop sizlere masaüstü bilgisayar ve iPhone için 1 terabayt bulut depolama alanı sunuyor.

Sitemizden indireceğiniz Adobe Photoshop’un 7 günlük deneme sürümüdür. Bu deneme sürümünü aktif ederek kullanabilmeniz için maalesef kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Merak etmeyin Adobe sitesi dünyanın en güvenilir ve güvenli sitelerinden biridir paranıza bir şey olmaz. Fakat kredi kartı olmayanlar dolayısıyla deneme sürümünü kullanamayacak demek oluyor.

7 gün bittiğinde üyelik hesabınıza girerek deneme sürümünü iptal etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde otomatik ücretlendirilecek yani kartınızdan bir aylık ücret tahsil edilecektir.

Adobe Photoshop 2022 Nasıl Kullanılır? İşte Ücretsiz En İyi Photoshop Dersleri


"Photoshop" yazılımı sitemizin Resim Düzenleme kategorisinde yer almaktadır. 39 KB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Photoshop" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com