Hafıza Kartı (SD Kart) Veri Kurtarma Programı Ücretsiz PC İçin

Free Card Data Recovery sayesinde SD karttan silinen verileri geri getirebilirsiniz.

Örneğin sd card olarak da bilinen tüm hafıza kartlarından yanlışlıkla veya başka bir nedenden dolayı silinmiş olan tüm fotoğrafları, videoları, dökümanları ve müzikleri rahatlıkla kurtarabilirsiniz. Üstelik format atılan, hasar gören veya virüs saldırısından dolayı silinen dosyaları da geri yükleyebiliyor.

Desteklenen markalar: SanDisk, Kingston, KingMax, Sony, Lexar, PNY, PQI, Toshiba, Panasonic, FujiFilm, Samsung, Canon, Qmemory, Transcend, Apacer, PRETEC, HITACHI, Olympus, SimpleTech, Viking, ATP, A-Data, OCZ Flash Media, Delkin ve diğer tüm popüler markalar.

Desteklenen hafıza kartı türleri: SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card, Memory Stick.

NASIL KULLANILIR?

Programı önce bilgisayara kurun ve açın. Üstteki resimde gördüğünüz penceresi açılacak. Start butonuna tıklayın. Alttaki resimde gördüğünüz pencere açılacak.

Bu pencereden tarama yapmak istediğiniz hafıza kartını seçin. Ardından sağ üstteki Scan butonuna tıklayın. Böylece alttaki resimde gördüğünüz pencere açılacak.

Bir süre taramanın bitmesini bekleyin. Bitince alttaki resimde görülen pencere karşınıza çıkacak.

Bu pencerenin sol üst köşesindeki bilgilere göre 773.99 GB boyutunda silinmiş veri bulundu ve kurtarılmaya hazır olarak sizin emrinizi bekliyor. Bu veriler Graphics (resimler), Audio (ses dosyaları), Documents (dökümanlar) ve Videos (videolar) şeklinde arklı kategoriler altında toplanmış. Kurtarmak istediğiniz kategorinin kutusunu işaretleyin ve sağ üst köşedeki Recover butonuna tıklayarak bilgisayara kaydedin.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2012/2008/2003

Yayımlandı