Flash Disk Veri Kurtarma Programı Flaş Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirme Ücretsiz

Free Pen Drive Data Recovery tamamen ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır ve Windows bilgisayarlarda çalışır.

İsminden de anlayacağınız gibi, bu araç sayesinde USB flaş diskten silinmiş olan tüm dosyaları geri yükleyebilirsiniz.

Örneğin format atıldığı için veya virüs saldırısından dolayı USB bellekte kaybedilen dökümanları, grafikleri, fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını, müzikleri, arşiv dosyalarını, EXE dosyalarını ve diğer dosya türlerini rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

Desteklenen USB bellek markaları: HP, Sony, Kingston, SanDisk, SanDisk, Transcend, Kingston, Corsair, Lexar, Imation, A-Data, Toshiba, Apacer, Silicon Power, LaCie, CD-R King, PQI, TDK, OEM, Strontium, Kingmax, Verbatim, Maxell, TwinMOS, Patriot, Emtec, PenDrive, Buffalo, Ridata, Team, Diunamai, Intenso, Duracell, KingCom Digital, GENX ve WD ve diğer popüler markalar.

Nasıl Kullanılır?

Önce programı indirip bilgisayara yükleyin. Ardından çalıştırın ve üstteki gibi bir pencere açılacak. Buradaki Start butonuna tıklayın. Böylece alttaki gibi bir pencere açılacak.

Burada taramanın yapılmasını istediğiniz USB flash bellek sürücülerini seçin. Ardından Scan yazan butona tıklayın.

Yukarıdaki gibi bir pencere açılacak. Burada tarama işleminin bitmesini bekleyin. Bitince alttaki gibi bir pencere karşınıza çıkacak.

Burada sol üst taraftaki bilgilere göre 100.04 GB boyutunda silinmiş olan ama kurtarılabilir veri bulunmuş. Tüm bu veriler Graphics (resimler), Audio (ses dosyaları), Documents (dökümanlar) ve Videos (videolar) şeklinde arklı kategoriler altında toplanmış. Kurtarmak istediğiniz kategorinin kutusunu işaretleyin ve sağ üst köşedeki Recover butonuna tıklayarak bilgisayara kaydedin.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2012/2008/2003

Yayımlandı