Bilgisayardan Silinen Videoları Geri Getirme Programı Ücretsiz Kurtarma

Free Video Recovery isimli program sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz videoları geri yükleyebilirsiniz.

Sabit disk, SD hafıza kartı, kamera hafıza kartı, harici disk ve USB bellekten silinen verileri kurtarabilirsiniz.

Tüm popüler video formatlarını destekler. Sadece 3 basit ve kısa adımda her ne sebepten ötürü silinirse silinsin, tüm videoları geri getirebilirsiniz.

Örneğin format atılan bilgisayardan silinen videoları, virüs saldırısı yada sistem çökmesi veya sabit diskin bozulması nedeniyle kaybedilen resimleri rahatlıkla kurtarmak mümkün.

Programı bilgisayara yükleyip çalıştırın. Yukarıdaki resimde gördüğünüz penceresi açılacak. Start yazan butona tıklayın. Böylece aşağıdaki resimde gördüğünüz pencere açılacak.

Bu pencerede tarama yapılmasını istediğiniz sabit disk bölümünü, usb flash bellek sürücüsünü veya hafıza kartını seçin. Ardından sol üst köşedeki Scan yazan butona tıklayarak taramayı başlatın. Aşağıdaki pencere açılacak.

Tarama bittiği zaman ise aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza çıkacak.

Bu penceredeki verilere göre 100,65 GB boyutunda silinmiş video bulundu. Bunlar formatlarına göre liste şeklinde sıralanmış. Kurtarmak istediğiniz formatları seçip diğerlerini kaldırabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki Recover yazan butona tıklayarak kurtarabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2012/2008/2003

Yayımlandı