Filmden Kesit (Sahne) Alma Programı Ücretsiz Türkçe

Moo0 Video Cutter kullanması çok kolay olan ve tamamen bedava hizmet veren bir video kesme programıdır.

Türkçe arayüze sahip olan bu araç sayesinde film videolarının en sevdiğiniz sahnelerini, beğendiğiniz unutulmaz repliklerini kolayca kesip alabilir ve farklı bir video dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Eğer amacınız filmlerin en meşhur sahnelerini kesit olarak çıkarmak ve internette paylaşmak ise bu program sizin için idealdir.

Desteklenen video formatları: AVI, FLV, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, OGG, OGV, TP, TS, WEBM, WMV ve diğer popüler formatlar.

Nasıl Kullanılır? Videodan Sahne Nasıl Alınır?

Önce üstteki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim kaydırma çubuğunu soldan sağa doğru kaydırarak kesmek istediğiniz sahnenin başlangıç zamanını seçin. Ardından 2 numarayla gösterdiğim kaydırma çubuğunu bu kez sağdan sola doğru kaydırarak kesmek istediğiniz sahnenin bitiş zamanını seçin. Son olarak 3 numaralı ok ile gösterdiğim Bu Sahneyi Kaydet butonuna tıklayın. Böylece filmden sadece bu kesit çıkarılacak ve ayrı bir video dosyası şeklinde bilgisayara kaydedilecek. Varsayılan olarak programa aktardığınız video dosyası neredeyse, kesilen sahneyi de aynı klasöre kaydeder.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı