Ücretsiz Toplu E-Posta Gönderme, Grup Mail Oluşturma Programı

E-posta pazarlama kampanyası yürütmek, müşterilere yeni bir ürünü veya servisi bildirmek veya üyelerinize e-posta haber bülteni yollamak için bu toplu mail atma programından faydalanabilirsiniz.

GroupMail sayesinde e-posta iletişiminde kontrol tamamen size geçiyor. Mesela müşterilere bir güncellemeyi göndermek için veya yerel bir spor etkinliğini organize etmek için ideal bir araçtır.

Aynı anda yüzlerce hatta binlerce kişiye kişiselleştirilmiş mesajlar yollama imkanı sunuyor. İster düz metin olarak, ister HTML olarak yazıp mesaj gönderebilirsiniz. Bir CSV veya TXT dosyası içindeki kişi listesini direk olarak programa aktarabilirsiniz. Programın içinde hazır olarak gelen 39 e-posta pazarlama şablonundan yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar grup oluşturabilir ve bu gruplara sınırsız sayıda alıcı (kişilerin e-posta adreslerini) ekleyebilirsiniz. Ama her defasında en çok 100 kişiye mail yolluyor. Eğer bin kişiye göndermek istiyorsanız, aynı işlemi 10 defa üst üste yapmanız yeterlidir. Bu da birkaç saniyenizi alacaktır.

Beautiful email that creates the right impression

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Yayımlandı