En İyi Video Hızlandırma Programı Ücretsiz

Easy Video Maker tamamen bedava bir video hızını artırma programıdır. Aslında normalde gelişmiş bir video editörüdür ve video boyutlandırma, video döndürme, videoya filigran ekleme gibi çok sayıda özelliğe sahiptir. Ama en güçlü yanlarından biri de kolayca videoyu daha hızlı oynatması özelliğidir.

Video Nasıl Hızlandırılır?

Öncelikle 1 numaralı ok ile gösterilen + butonuna tıklayarak bilgisayardan videoyu seçip programa ekleyin. Dilerseniz sürükle-bırak da yapabilirsiniz.

Ardından video pencereye eklenecek ve 2 numaralı ok ile gösterildiği gibi bu videoya fareyle sağ tıklayıp açılan menüden 3 numarayla gösterildiği gibi Add Selected To seçeneğinin üzerine gelin. Açılan menüden ise 4 numarayla gösterilen Video Line seçeneğine tıklayın. Böylece videoyu pencerenin alt tarafındaki zaman tüneline ekleyecek.

Daha sonra üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterildiği gibi, zaman tüneline eklenmiş olan videonun üzerine sağ tıklayın ve açılan menüden 2 numarayla gösterilen Playback Speed Rate seçeneğinin üzerine gelin. Böylece hemen sağında yeni bir menü açılacak.

Bu menüde:

  • x 1/4 seçerseniz video hızını 4 kat azaltır yani ağır çekimde izlersiniz.
  • X 1/2 seçerseniz video hızını 2 kat azaltır yani yavaşlar.
  • X 1 zaten normal hali.
  • X2 seçerseniz video hızını 2 kat artırır yani iki kat hızlandırır.
  • X4 seçerseniz video hızını 4 kat artırır yani dört kat hızlanır.

Eğer bunların dışında bir hız ayarı yapmak isterseniz, 4 numaralı ok ile gösterilen Custom seçeneğine tıklayarak açılan menüden dilediğiniz kadar hızlandırabilirsiniz.

Hızı ayarladıktan sonra aşağıdaki resimde ok ile gösterilen RENDER butonuna tıklayarak hızlandırma işlemini kaydedin. Böylece artık hangi medya oynatıcıyla açarsanız açın, video sizin ayarlamış olduğunuz hızda oynatılacak.


Yayımlandı