En İyi 10 Parmak Öğrenme Programı 2018 Ücretsiz On Parmak Eğitim Kursu

TypingMaster tamamen ücretsiz bir on parmak öğretme yazılımıdır.

Bilgisayarın klavyesine bakmadan sadece monitör ekranına bakarak 10 parmak yazı yazabilirsiniz. Böylece hem eskisinde göre çok daha hızlı yazdığınız için zamandan tasarruf edebilir, hem de çok daha doğru yani hatasız bir şekilde yazabilirsiniz.

Sizin için anlaması zor olabilir fakat gerçekten de on parmak öğrenip daha hızlı yazdığınız zaman yaptığını tek bir harf hatasını bile hemen anında fark edip düzeltiyorsunuz. Zaten kolay kolay da hata yapmıyorsunuz. Ben bunu kendimden dolayı çok iyi biliyorum.

TypingMaster programı içinde 20 ders bulunuyor. Bu derslerde parmakların olması gereken doğru pozisyon ve nasıl hareket edeceği mükemmel bir şekilde grafiklerle gösterilmiştir.

Ayrıca yazma egzersizleri ve yazma oyunlarıyla birlikte 10 parmak yeteneğinizi kolay ve çabuk bir biçimde geliştirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, kendinizi sürekli test etmenizi de sağlar. Her testte yazma hızınızı öğrenebilir, nerelerde hata yaptığınızı görerek kendinizi düzeltebilirsiniz. Dilerseniz txt veya doc dosyasındaki kendi makalelerinizi programa aktararak yazma alıştırmalarınız veya testleriniz için kullanabilirsiniz.

Bu program ile kendinizi geliştirdiğiniz takdirde dakikada 250 veya 300 civarında harf yazma hızına kavuşabilirsiniz.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

  • Uyumlu olduğu işletim sistemleri: Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10.
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: İngilizce.

Not: Dilerseniz Windows 10 için uygulamasını buradan yükleyebilirsiniz.


Yayımlandı