En İyi Chrome Instagram Fotoğraf İndirme Eklentisi 2018 Toplu Resim Bilgisayara Kaydetme

Downloader for Instagram isimli harika Chrome eklentisi sayesinde artık Instagram’dan dilediğiniz fotoğrafı tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Üstelik isterseniz bir kişinin profilindeki bütün resimlerin hepsini bir kerede yüksek hızda bilgisayara indirebilirsiniz.

Eklentiyi yükledikten sonra Instagram’da bir kişinin tüm fotoğraflarının olduğu sayfayı açın. Ben örnek olması amacıyla ünlü Zalımla Collection isimli profili açtım. Daha sonra tarayıcı penceresinin sağ üst köşesindeki indirme butonuna tıklayın. Bu buton aşağıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterildiği gibidir.

Tıklayınca açılan pencerede sayfadaki tüm fotoğrafların sayısını gösteren bir indirme butonu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak sayfadaki tüm resimleri toplu halde bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Fakat pencerenin sağ tarafındaki kaydırma çubuğunu aşağı doğru çektikçe yeni fotoğrafların açıldığını yani toplam resim sayısının sürekli arttığını göreceksiniz. Dolayısıyla tüm resimleri birden bilgisayara indirmek istiyorsanız, öncelikle kaydırma çubuğunu tüm resimler sayfada açılana yani görülene kadar aşağı doğru çekin. Ardından yeniden yukarıda 1 numarayla gösterdiğim butona tıklayın ve açılan ufak pencerenin en alt kısmındaki butona tıklayarak bütün resimleri bir kerede indirin.

Ayrıca eğer sadece beğendiğiniz tek bir fotoğrafı bilgisayara kaydetmek istiyorsanız, farenin imlecini o fotoğrafın üzerine getirin. Tıpkı aşağıdaki gibi bir indirme butonu gözükecek. Buna tıklayarak sadece o resmi bilgisayara indirebilirsiniz.

Eklentiyi yüklemek için tıklayınız.


2 Comments

Yorum Yaz