Programları Çalıştırmak, Web Site ve Klasörleri Açmak İçin Kısayol Tuşu Ayarlama Programı

Wise Hotkey sayesinde artık bilgisayarı daha etkili kullanabilir ve işlerinizde daha verimli olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan ve kullanması son derece kolay olan bu program ile her gün sık sık kullandığınız programları açmak için klavye kısayol tuşu atayabilir ve eskisine göre çok daha hızlı bir biçimde dilediğiniz programı çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü üstteki resimde gördüğünüz gibidir. Burada Alt +1‘den başlayarak Alt+9‘a kadar hazır kısayollar verilmiştir. Burada daha önceden ayarladığınız programlar varsa, zaten programların simgeleri gözükür.

+ (artı) şeklinde resim olanlarda ise henüz atama yapılmamış demektir. Boşta olan herhangi bir +(artı) işareti simgesine tıklayın. Böylece ufak bir pencere açılacak. Yukarıdaki resmin ortasında bu ufak pencereyi görebilirsiniz.

Bu ufak pencerenin üst tarafındaki sekmeler bulunuyor. Eğer + (artı) simgesine tıkladığınız kısayola bir program atamak istiyorsanız, Application sekmesine tıklayın. Ardından bir program seçin ve en alttaki Add Application butonuna tıklayın. Eğer klasör atamak istiyorsanız Folder sekmesine tıklayın ve bir klasör seçip en alttaki Add Folder butonuna tıklayın. Eğer bir web site URL adresi atamak istiyorsanız, Website sekmesine tıklayın ve adresi girin.

Bu şekilde istediğiniz siteyi, programı veya klasörü klavye kısayol tuşları sayesinde pratik bir biçimde açabilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayınız.

  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
  • Lisans: 30 günlük deneme sürümü.

Yayımlandı