Driver Booster Nedir Nasıl Kullanılır, Kurulur ve Kaldırılır?

Driver Booster mükemmel bir otomatik sürücü güncelleme yazılımıdır.

Bilgisayarda eksik olan veya tarihi geçen yada bozulan tüm sürücüleri tarayıp bulur ve sizin yerinize internetten son sürümünü yükleyerek günceller.

Driver Booster Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Buraya tıklayarak indireceğiniz Driver Booster kurulum dosyasına çift tıklayarak çalıştırın. Aşağıdaki pencere açılacak. Kur yazan butona tıklayın.

Aşağıdaki gibi bir pencere açılacak. Size sunulan ekstra program yükleme teklifini kabul etmeyin. Yani Hayır, teşekkürler seçeneğini işaretleyip ardından İleri yazan butona tıklayın.

Aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak. Burada aşağı yukarı 2 dakika sabırla bekleyin. Yükleme bitecek ve programı açıp kullanabileceksiniz. Zaten pencerenin alt tarafında yüzdelik oran olarak kurulumun ne kadarının bittiği ve kaldığı gösteriliyor. Örneğin aşağıdaki resme göre kurulumun yalnızca yüzde 17’si tamamlanmış.

Kurulum tamamlanınca aşağıdaki gibi bir pencere çıkarsa, Hayır, teşekkürler butonuna tıklayın.

Ve nihayet aşağıdaki pencere çıktığında kurulum tamamen tamamlanmış olacak. Buradaki Şimdi Tara butonuna tıklayın. Böylece program çalışacak ve bilgisayarı tarayarak eksik sürücüleri bulup güncellemek için izninizi isteyecek.

Driver Booster Nasıl Kullanılır?

Program açtığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi ana penceresi çıkacak. Buradaki Tara yazan butona tıklayın ve taramanın bitmesini bekleyin.

Tarama bitince eksik sürücüleri gösterecek ve Güncelle yazan butona tıklayarak otomatik güncelleyin. Benim bilgisayarımda hepsi güncel olduğu için sorun yok.

Driver Booster Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

Başat’ı açıp arama kutusuna Program Ekle veya Kaldır yazın ve klavyeden Enter tuşuna basın.

Açılan pencereden Driver Booster’i bulup sağ tıklayın ve açılan menüden Kaldır deyin.


Yayımlandı