Bilgisayarda eksik programları bulma ve yükleme programı

Dünyanın en iyi yazılım şirketlerinden biri olan ünlü IObit firmasının ürettiği Driver Booster programı bilgisayarı tarar ve güncellenmesi gereken sürücüleri tespit edip sizin için yükler ve günceller.

Bu muhteşem program ücretsizdir ve Türkçe dil desteğine sahiptir.

Siz herhangi bir programı çalıştırdığınız veya herhangi bir cihaza bağlandığınız zaman otomatik olarak tarama yapar. Dilerseniz zaman ayarlı otomatik taramalar yapabilirsiniz. Sürücüleri ister tek tek, ister toplu halde tek tıklamayla güncelleyebilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü son derece şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Oldukça beğeneceğinize eminim. Ayrıca son derece hızlı tarama yapıyor ve sürücüler gayet hızlı indirip güncelliyor.

Güncellemeleri yüklemeden önce geri yükleme noktası oluşturduğu için herhangi bir sorun yaşanırsa tek tıkla tüm işlemleri geriye alabilirsiniz. Eski bilgisayarlar ve eski bileşenleri güncellemesini önlemek için beyaz listeye dilediğiniz programı ekleyebilirsiniz.

Bu program oyun sürücüleri arasındaki en iyi alternatifleri otomatik olarak tespit eder ve size teklif eder. Böylece oyun performansınızı arttırır.

Nasıl Kullanılır?

Programın dili Türkçe olduğu için aşağıdaki iki ekran görüntüsü resmi bu programın nasıl çalıştığını açıkça gösteriyor. Başka bir açıklama yapmaya gerek görmüyorum.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • İşletim sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista.

Yayımlandı