Donan Yavaş Oyunları Hızlandırma Programı Ücretsiz

Mz Game Accelerator kullanması çok kolay, çok basit ama çok başarılı bir oyun hızlandırıcı araçtır.

Windows işletim sistemlerinin yüklü olduğu bilgisayarlarda ağır oyunları açtığınız zaman yaşanan yavaşlama ve donmaları engellemek ve böylece oyunları daha hızlı oynamak için bulabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Nasıl Kullanılır?

Programın ana penceresi üstteki resimde gösterilmiştir. Kullanımı son derece kolay. Sadece ok işaretiyle gösterilen Switch to Game Acceleration Mode butonuna tıklayın. Böylece bu buton sarı rengine dönüşecek ve altındaki Available Optimizations bölümünde gösterilen optimizasyon işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirecek.

Bu optimizasyon seçenekleri ve ne işe yaradıklarını kısaca anlatıyorum. Eğer istemezseniz, kutusundaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

Temporary stop unused Windows services: Kullanılmayan Windows servislerini geçici olarak durdur.

Smart Optimie (Clean & Defrag) RAM: Ram belleği akıllıca optimize etme (temizleme ve birleştirme).

Assign more cpu power to the game: Oyunlara daha fazla işlemci gücü ayır.

Reduce processor usage for other applications: Diğer programlar için işlemci kullanımını azalt.

Optimizasyon işlemleri gerçekleşirken aşağıdaki pencere açılır ve ilerleme durumunu görebilirsiniz. Ayrıca hangi işlemlerin yapıldığını tek tek takip edebilirsiniz. Dilerseniz Cancel butonuna tıklayarak işlemi iptal edebilirsiniz.

Oyunu oynadıktan ve kapattıktan sonra ayarları eski haline geri döndürmek için tekrar Switch to Game Acceleration Mode butonuna tıklayın. Böylece sarı rengin yerine beyaz (gri) renk olacak.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı