Boyama Sayfaları Yapma Programı, Resmi Boyama Sayfasına Dönüştürme Programı

Coloring Plus ücretsiz bir boyama sayfası oluşturma servisidir. Online bir web uygulaması olan bu siteyi ziyaret ederek ister sıfırdan bir boyama sayfası çizin, ister bilgisayardaki bir resmi siteye yükleyerek boyama sayfasına çevirin.

Öncelikle siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız: http://coloring.besofta.com/

Aşağıdaki ana sayfası açılacak. Fakat editörü yüklemesi için bir süre beklemeniz gerekebilir.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen resim simgesine tıklayınca açılan seçeneklerden 2 numaralı ok ile gösterilen + simgesine tıklayın. Açılan pencereden bilgisayardaki bir resmi seçip siteye yükleyin.

Ben deneme amaçlı olarak internetten arama yaparak bulduğum, kara kalem ile çizilmiş siyah-beyaz bir araba resmini bilgisayara indirip ardından bu siteye yükledim. Yukarıdaki resimde görebilirsiniz. Eğer siz siteye yükleyecek uygun bir resim bulamıyorsanız, yukarıdaki resmin sağ üst köşesinde gördüğünüz arama (büyüteç) simgesine tıklayın. Açılan sayfadan hayvan, araba, ağaç gibi kelimeler yazarak binlerce hazır boyama sayfası bulabilir ve beğendiğinizin üzerine fareyle tıklayarak bu sitede açıp boyamaya başlayabilirsiniz.

Yükleme bitince otomatik olarak boyama sayfasına dönüştürdü ve sayfada gösterdi.

Şimdi 1 numaralı ok ile gösterilen fırça simgesine tıklayınca açılan seçeneklerden beğendiğiniz bir fırça tipini seçin.

2 numaralı yerden fırça desenini seçin.

3 numaralı yerden fırçanın boyutunu (büyüklüğünü) seçin.

4 numaralı yerden boyanacak rengi seçin.

5 numaralı yerden en son yaptığınız değişikliği geri alabilirsiniz.

Boyamayı bitirdikten sonra 6 numaralı yere tıklayın. Eğer bu resmin yazıcıdan çıktısını almak isterseniz, açılan seçeneklerden 7 numaralı yazıcı simgesine tıklayın. Eğer bu resmi bilgisayara kaydetmek isterseniz 8 numaralı indirme butonuna tıklayın.


Yayımlandı

kategorisi