En İyi Hazır Boyama Sayfaları Sitesi Ücretsiz Binlerce Sayfa 2018-2019

Besofta sitesinin sunduğu boyama sayfası editörü, bulabilecekleriniz arasında açık ara en kaliteli ve kullanması kolay sitedir.

Bu sitede hiç uğraşmadan, hızlı bir şekilde sitenin galerisinde yer alan hazır boyama sayfalarını açıp boyamaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak sözünü ettiğimiz bu siteye gitmek için tıklayınız: http://coloring.besofta.com/

Sayfanın yüklenmesi için kısa bir süre bekledikten sonra, aşağıda gördüğünüz ana sayfası karşınıza çıkacak.

Burada sitenin galerisine gitmek ve hazır boyama sayfalarını görmek için üstteki resimde ok işaretiyle gösterilen sağ üst köşedeki butona tıklayın. Aşağıdaki sayfa karşınıza çıkacak.

Burada hoşunuza giden bir boyama sayfasını açmak için üzerine tıklayınız. Ben üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen tren resmini seçtim.

İkinci sayfadaki diğer boyama sayfalarını görmek için 2 numaralı ok ile gösterilen 2 butonuna tıklayabilirsiniz. Ama ben gerek görmedim.

Tren resmine tıklayınca aşağıdaki pencere açıldı.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen fırça simgesine tıklayarak bu boyama sayfasını açıp boyamaya başlayabilirsiniz.

Eğer bu boyama sayfasını galeriden silmek isterseniz, 2 numaralı ok ile gösterilen çöp kutusu simgesine tıklamanız yeterlidir.

Boyama sayfasını açtığınız zaman üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak fırça türü seçebilir, 2 numaralı butona tıklayarak fırça boyutu seçebilir, 3 numaralı butona tıklayarak boya rengi seçebilir, 4 numaralı butona tıklayarak yaptığınız en son işlemi geri alabilir, 5 numaralı butona tıklayınca açılan seçeneklerden 6 numaralı butona tıklayarak boyadığınız resmi bilgisayara kaydedebilir, yada buradaki yazıcı simgesine tıklayarak yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Boyama Sayfası Arama

Bu sitenin en güzel tarafı ise internette Google üzerinden kelime bazlı arama yaparak boyama sayfasına dönüştürülebilecek en uygun resimleri otomatik olarak bulması ve listelemesidir. Böylece binlerce boyama sayfasını bedava elde edebilirsiniz.

Bunun için öncelikle aşağıdaki resimde gösterilen arama simgesine tıklayın.

Tıkladığınız zaman aşağıdaki sayfa açılacak.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen alana ister Türkçe ister İngilizce kelimeler yazıp aratabilirsiniz. Mesela Türkçe olarak ağaç, hayvan, aslan ve araba gibi şeyler yazabilirsiniz.

Yazdıktan sonra 2 numaralı ok ile gösterilen SEARCH butonuna tıkayın.

Böylece bu kelimeyle ilgili bulunan resimler gösterilecek. Bunlar içinde hoşunuza giden varsa, üzerine fareyle tıklayarak hemen açıp boyamaya başlayabilirsiniz.

Eğer diğer sayfalardaki sonuçları görmek isterseniz, 3 numaralı ok ile gösterilen yerdeki 2, 3, 4, 5, 6 ve diğer sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

Gerçekten boyama sayfaları söz konusu olduğunda bu siteden daha iyisini tanımıyorum.


Yayımlandı

kategorisi