Bilgisayardan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Programı Ücretsiz Kurtarma

Powerful Photo Recovery isimli program sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz resimleri geri yükleyebilirsiniz.

Çok basit, tamamen bedava ve kullanması son derece kolay olan bu araç sayesinde bilgisayarın sabit diskinden, dijital kameradan, hafıza kartından, flash bellekten silinen fotoğrafları kolay ve hızlı bir şekilde kurtarabilirsiniz.

Programı bilgisayara yükleyip çalıştırın. Yukarıdaki resimde gördüğünüz penceresi açılacak. Start yazan butona tıklayın. Böylece aşağıdaki resimde gördüğünüz pencere açılacak.

Bu pencerede tarama yapılmasını istediğiniz sabit disk bölümünü, usb flash bellek sürücüsünü veya hafıza kartını seçin. Ardından sol üst köşedeki Scan yazan butona tıklayarak taramayı başlatın. Aşağıdaki pencere açılacak.

Tarama bittiği zaman ise aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza çıkacak.

Bu penceredeki verilere göre 7.77 GB boyutunda silinmiş fotoğraf bulundu. Bunlar formatlarına göre liste şeklinde sıralanmış. Kurtarmak istediğiniz formatları seçip diğerlerini kaldırabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki Recover yazan butona tıklayarak kurtarabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Desteklenen fotoğraf formatları: GIF, JPG, PNG, PSD, ICO, ICNS, ORF, PCX, RAW.

Bu program %100 güvenli işlem yapar ve hiçbir şekilde sabit diskteki veya diğer depolama cihazlarındaki verilere zarar vermez.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2012/2008/2003

Yayımlandı