Başlangıçta Açılan Programları Kapatma Programı 2018 Ücretsiz

HiBit Startup Manager güçlü ve gelişmiş bir Başlangıç yöneticisidir.

Bu araç sayesinde Windows bilgisayarlarda başlangıçta çalışan programları yönetebilir, örneğin yeni programlar ekleyebilir veya var olanları kapatabilirsiniz.

Ayrıca bu program sayesinde anlık olarak çalışan işlemleri, servisleri, görev planlayıcısını ve sağ tık menüsünü yönetebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızı açtığınız zaman çok yavaş açılıyorsa bunun nedeni başlangıçta çalışan çok sayıda gereksiz programın olmasıdır. HiBit Startup Manager programıyla bilgisayarın açılışında otomatik çalışan programların listesini görebilir, istediğinizi silip, istediğinizi ekleyebilirsiniz.

Ayrıca kullanmadığınız gereksiz programların sürekli açık kalması bilgisayarın performansını da düşürür ve daha yavaş çalışmasını sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Programı yükleyip açtığınız zaman yukarıdaki ana penceresi açılacak. Burada başlangıçta çalışmasını istemediğiniz programı fareyle seçip sağ tıklayın ve açılan menüden en üstteki Disable seçeneğine tıklayın.

Eğer bir programın bilgisayar her açıldığında otomatik çalışmasını istiyorsanız, pencerenin sol alt köşesindeki Add butonuna tıklayın ve bu programı seçin.

  • Programı indir
  • Lisans: ücretsiz
  • İşletim sistemi:Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32/64 bits)

Yayımlandı