Türkçe En İyi Veri Kurtarma Programı 2018 Silinen Dosyaları Geri Getirme

Sistem çökmesi, bilgisayara format atma, virüs saldırısı, sabit diskin bozulması, diskte bölüm kaybı ve yanlışlıkla kalıcı olarak dosya silme gibi işlemleri her zaman veri kaybına neden olur.

Easeus Data Recovery Wizard Free Edition tamamen ücretsiz olarak hizmet veren ve Türkçe dil desteği olan en kaliteli dosya kurtarma yazılımıdır. Bu program sayesinde yukarıda sayılan durumların tamamında dosyaları kolayca kurtarabilirsiniz. Videoları, resimleri, e-postaları, müzikleri, belgeleri ve sıkıştırılmış arşiv dosyalarını (rar, zip vs) rahatlıkla geri getirebilirsiniz.

Bilgisayarın sabit diski (harddisk), USB sürücüler, hafıza kartı ve diğer depolama cihazlarından silinmiş olan tüm dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca çok daha hızlı arama yapmak için diskteki bozuk sektörleri otomatik olarak atlar.

Tüm dinamik disklerle, Windows dosya sistemleriyle ve bütün dosya uzantılarıyla uyumlu olarak çalışır yani hepsini destekler.

Tamamen bedava hizmet veren bu yazılım sayesinde 2GB boyutuna kadar verileri kurtarabilirsiniz.

Bu program tıpkı isminden de anlayacağınız gibi tamamen sihirbazlar ile işlem yapıyor ve çok basit ve kolay bir şekilde dilediğiniz dosyaları geri getiriyor. Yani hiçbir teknik bilgi bilmenize gerek kalmıyor.

Programı açtığınız zaman üç seçenek sunuluyor. Silinen Dosya Kurtarma, Kapsamlı (komple) kurtarma ve Bölüm kurtarma seçeneğinden birini seçebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı