Yavaş Çalışan Bilgisayarı Hızlandırma Hata Düzeltme Programı Ücretsiz

LikeNEWPC ücretsiz bir bilgisayar hata çözme ve performans artırma programıdır.

Programın arayüzü gayet basit görünür ama arka planda tam 12 farklı gelişmiş araç çalıştırarak bilgisayardaki mevcut problemleri düzeltir, bilgisayarı tamir eder ve hızlandırır.

Bilgisayarın açılmaması sorunu, donma sorunu, zararlı yazılımların bulaşması sorunu, sabit diskin bozulması sorunu, kayıp dosya ve DLL sorunu, mavi ve siyah ekran sorunu gibi problemlerin tamamını çözer.

Bu programın içinde virüs tarayıcı, kayıt defteri temizleyici, düşük seviye hata onarma aracı, yedekleme ve veri kurtarma araçları yer alıyor. Bunların her birini arka planda otomatik çalıştırıp sorunları çözüyor ve daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Nasıl Kullanılır?

Programı yükleyip çalıştırınca aşağıdaki penceresi açılacak.  

Tüm hataları düzeltmek ve bilgisayarı hızlandırmak için 1 numaralı ok işaretiyle gösterdiğim en üstteki seçeneği yani “Run LikeNEWPC Now (I’m on the problem computer)” seçeneğini işaretleyin.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterdiğim Continue yazan yeşil renkli butona tıklayın. Böylece aşağıda gördüğünüz pencere açılacak ve otomatik olarak tüm işlemleri tek tek gerçekleştirecek. Yapılacak işlemler liste halinde gösterilmiştir. Bunlar arasından tamamlanmış olanların solunda yeşil renkli tik işareti bulunuyor. O an için yapılan işlemin solunda ise Running yazıyor. Bir süre bekledikten sonra işlem tamamlanacaktır. Hepsi bu kadar.

 

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10

Yayımlandı