...

Vov Screen Recorder – Ekran Kayıt Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 15.4 MB
Kategori: Görüntü Yakalama Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Vovsoft

Vov Screen Recorder, Windows bilgisayarlar için ekran kayıt aracıdır. Mikrofon kullanarak kendi sesinizi de videoya dahil edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan bu araç sayesinde bilgisayar ekranının tamamını veya seçtiğiniz belirli bir bölümünü videoya çekerek kaydedebilirsiniz.

Screenshot 1

Mesela nasıl yapılır şeklinde videolar hazırlamak için, bir programın nasıl çalıştığını göstermek için veya bir ürünü tanıtan bir video çekmek için oldukça ideal bir araçtır.

AMD, INTEL ve NVIDIA GPU için donanım hızlandırma desteği ve çift monitör desteği bulunmaktadır.

Ayrıca FFmpeg kütüphanesini kullandığı için herhangi bir ekstra codec yüklemeye gerek yoktur.

Çektiğiniz videoları şu formatlarından birini seçerek kaydedebilirsiniz: AVI, QuickTime Video (MOV), MP4, MPEG, FLV, WMV, Matroska Video (MKV).

Desteklenen tüm işletim sistemleri: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 (32-bit ve 64-bit).

Aşağıdaki 3 dakikalık kısa videoda bu program güzelce tanıtılmış ve nasıl kullanılacağı uygulamalı olarak anlatılmıştır. Bence izlemenizde fayda var.


"Vov Screen Recorder" yazılımı sitemizin Görüntü Yakalama kategorisinde yer almaktadır. 15.4 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Vov Screen Recorder" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com