...

Fraps – Oyun Videosu Çekme Programı

Lisans: Demo Boyut: 2.4 MB
Kategori: Görüntü Yakalama Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Beepa Pty Ltd

Fraps, Windows bilgisayarlar için ücretsiz bir oyun videosu çekme yazılımıdır. Kendi belirlediğiniz kısayol tuşuyla kayda başlayabiliyorsunuz.

Dilerseniz ekranın resmini de çekebiliyor. Yani hem video hem fotoğraf şeklinde ekran görüntüsü yakalama aracıdır.

Yalnız Fraps programı FPS düşürmektedir çünkü ham kayıt yapar.

DirectX ve OpenGL temelli oyunlar ile gerçekten mükemmel uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.

Kaç FPS aldığıma nasıl bakarım?

  1. Fraps’ı çalıştırın ve üst kısımdaki 99 FPS yazan sekmeye tıklayın.
  2. Açılan pencerenin sağındaki Overlay Corner bölümünde FPS değerinin ekranın hangi köşesinde görünmesini istiyorsanız, o köşeyi işaretleyerek seçin. Zaten 4 köşe var. Dilerseniz Hide overlay seçeneğini seçerek tamamen gizleyebilirsiniz.
  3. Bu alanın hemen üzerinde yer alan Overlay Hotkey adlı bölümde FPS göstergesini açmak veya kapatmak için kullanmak istediğiniz kısayol tuşunu girin.

Fraps Nasıl Kullanılır?


"Fraps" yazılımı sitemizin Görüntü Yakalama kategorisinde yer almaktadır. 2.4 MB boyutunda ve lisansı Demo olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Fraps" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com