VOB Video Dönüştürücü Ücretsiz

Moo0 Audio Converter ücretsiz bir medya format çeviricidir ve VOB dosyalarını desteklediği diğer formatlara dönüştürebilir. Üstelik ses kalitesinde hiçbir bozulma yada kayıp olmaz.

Desteklenen formatların tam listesi: 3GP, 3GP (AAC), 3G2, 3G2 (AAC), AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, AU (a-Law), AU (u-Law), FLAC, M4A, M4A (ALAC), MMF, MOV, MP2, MP3, MP4, OGG, OGG (FLAC), RA, RM, WAV, WAV (ADPCM IMA), WAV (ADPCM Microsoft), WAV (ADPCM Yamaha), WAV (GSM), WMA, PCM (Little-Endian), PCM (Big-Endian), PCM (a-Law), PCM (u-Law).

Nasıl Kullanılır?

Önce 1 numaralı ok ile gösterilen açılır pencereye tıklayın ve dönüştürmek istediğiniz formatı seçin. Yukarıdaki listede verilen toplam 33 formattan birini seçebilirsiniz.

Ardından VOB dosyasını sürükle-bırak yaparak programın penceresi üzerine bırakın.

Dilerseniz alternatif bir yöntem olarak, son üst köşedeki Dosya menüsüne tıklayınca açılan menüden İşlem ve Gözat butonuna tıklayarak da VOB dosyasını programa ekleyebilirsiniz.

Eklediğiniz anda format çevirme işlemi otomatik olarak gerçekleşecek ve dönüştürülen yeni dosya, VOB dosyasının bulunduğu klasöre kaydedilecek.

Dilerseniz Gelişmiş Ayarlar butonuna tıklayarak aşağıdaki resimde gördüğünüz seçenekleri kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlayabilirsiniz.

Burada sesin kalitesini, frekansını, kanalını ve volümünü ayarlayabilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.

Yayımlandı