Videoyu MP3’e Çevirme Programı Ücretsiz

E.M. Free Video to MP3 Converter programı sayesinde videonun sesini kesip çıkartarak ayrı bir mp3 dosyası şeklinde kaydedebilirsiniz.

Yani videoların sadece sesini alıp mp3’e dönüştürür.

Desteklenen video formatları: AVI, VOB, 3GP, FLV, FLI, MP3, AIFF, DAT, MPEG, WMV, ASF, AU, WAV, AMR, IFO, RMVB.

Üstelik programın toplu işlem özelliği bulunuyor. Böylece çok sayıda video ekleyip tek tıkla aynı anda toplu olarak mp3 haline çevirebilirsiniz.

Video Nasıl MP3 Yapılır (Olur)?

Programı sayfanın en altındaki linkten indirip normal şekilde ilerleyerek bilgisayara kurun ve çalıştırın. Aşağıdaki ana penceresi açılacak. Burada 1 numaralı ok ile gösterilen Add Video butonuna tıklayarak açılan pencereden video dosyasını yada dosyalarını seçip programa ekleyin.

Böylece yeni ve ufak bir pencere açılacak. Buradan dönüştüreceğiniz formatı seçin. Varsayılan olarak MP3 seçilidir. Fakat dilerseniz FLAc, OGG, M4A, WAV ve WMA formatını da seçebilirsiniz. Ben burada mp3 seçtim. Arından 2 numaralı ok ile gösterilen Next butonuna tıklayın. Böylece aşağıdaki pencere açılacak.

Burada 1 numaralı Browse butonuna tıklayarak açılan pencereden, MP3 dosyasının kaydedileceği klasörü seçin.

Ardından 2 numaralı Convert Now butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.

Dilerseniz 3 numaralı Advanced butonuna tıklayarak gelişmiş ayarları görebilir ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki resimde bu ayarlar gösterilmiştir.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.

Yayımlandı