...

VLC Media Player – Bilgisayarda Video Film İzleme Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 39.5 MB
Kategori: Oynatıcılar Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: VideoLAN

VLC Media Player, Windows için Dünya’nın en popüler video oynatıcısıdır.

İlk çıktığı yıllarda tüm video formatlarını açabilmesi ile ünlenen VLC Media Player daha sonraları bünyesine kattığı gelişmiş altyazı desteği, canlı video akışlarını açabilme ve basit video düzenleme gibi özelliklerle kullanıcılarını kendine sıkıca bağlamayı başardı.

VLC Media Player bugün de neredeyse bütün video uzantılarını destekler. DVD diskleri, müzik (ses) dosyalarını ve tüm film dosyalarını rahatlıkla açabilir. Desteklediği bazı popüler formatlar şunlardır: MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3.

Üstelik bu codecleri kendi içerisinde taşıdığı için ekstradan farklı bir codec paketi yüklemenize gerek kalmaz.

VLC’nin güçlü ve gelişmiş motoru diğer popüler rakiplerinin bile zorlandığı ve kastığı videoları çok hızlı bir şekilde açabilmekte ve donmadan sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlamaktadır.

Farklı platformlar için aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz:


"VLC Media Player" yazılımı sitemizin Oynatıcılar kategorisinde yer almaktadır. 39.5 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"VLC Media Player" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com