...

4K Video Downloader – YouTube Video İndirici

Lisans: Ücretsiz Boyut: 66.2 MB
Kategori: Video İndirme Dil: İngilizce
Sistem: Windows Üretici: Open MEdia

4K Video Downloader programı ile YouTube üzerindeki 4K formatındaki çok yüksek kaliteli videoları örneğin 2160P çözünürlüğe sahip videoları bilgisayara indirebilirsiniz.

Youtube’dan video indirmek ve bilgisayara kaydetmek için çok sayıda ücretli ve ücretsiz yazılım bulunuyor. Ama bunların çok çok azı 4K kalitesindeki videoları indirebiliyor. 4K Video Downloader programı bu yönüyle tüm rakiplerinden sıyrılarak bir adım öne geçiyor ve gerçekten işini hakkıyla yaptığını ve sorunsuz çalıştığını söylemeliyiz.

Üstelik rakiplerine göre çok daha yüksek hızlarda indirme işlemi gerçekleştiriyor. Fakat bunun bir bedeli var. Bu program ücretlidir.

Fakat dilerseniz satın aldıktan sonra 14 gün içerisinde nedensiz olarak geri iade yapabilirsiniz. Programı beğenmemeniz halinde veya satın alacak paranız olmadığı durumda böyle bir seçenek sunuyorlar.

Başlıca Özellikleri:

  • HD kalitede video indirme
  • Videoların altyazılarını tek tıkla indirme
  • Abone olduğunuz videoları indirme
  • Çalma listelerini ve kanalları toptan indirme
  • 3D video indirme
  • Akıllı mod özelliği


"4K Video Downloader" yazılımı sitemizin Video İndirme kategorisinde yer almaktadır. 66.2 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"4K Video Downloader" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com