Videoyu Gif Yapma Programı Gif’e Çevirme (Ücretsiz)

Aiseesoft Video to GIF Converter programı sayesinde videoyu gif olarak kaydedebilirsiniz.

MP4, AVI, MOV ve WMV formatındaki videoları hızlı ve kolay bir şekilde GIF’e dönüştürebilirsiniz. Üstelik programın toplu işlem özelliği sayesinde aynı anda pek çok dosyayı çevirebilirsiniz.

Üstelik dilerseniz fomatını çevirmeden önce videoyu kırpabilir, kesebilir, birleştirebilir, videonun üzerine yazı yazabilir, filigran ekleyebilir veya çeşitli özel efektler uygulayabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Sürükle bırak yaparak yada üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterdiğim Add file butonuna tıklayarak videoları programa aktarın. Ardından 2 numarayla gösterdiğim Browse butonuna tıklayarak GIF dosyasının kaydedileceği klasörü seçin. Son olarak 3 numarayla gösterdiğim Convert yazan butona tıklayarak format çevirme işlemini başlatın.

Dilerseniz Settings butonuna tıklayıp, bundan sonraki videolara uygulayarak işlerinizi hızlandırmak için bir profil şablonu oluşturabilirsiniz. Alttaki resimde bu profil ayarlarını görebilirsiniz.

Ayrıca pencerenin en üst kısmındaki Edit butonuna tıklayarak videoyu düzenleyebilirsiniz.

Convert butonuna tıkladıktan sonra işlemin bitmesini bekleyin. Kısa bir süre sonra bitecek ve işlem bitince aşağıdaki pencereyi göreceksiniz.


Yayımlandı