Ücretsiz En Güvenli VPN Programı 2018 Türkçe PC iPhone ve Android Uygulaması

Avira Free Phantom VPN şuan için tamamen bedava olarak hizmet verenler arasında en güvenilir ve en güvenli VPN servisidir. Üstelik programın dili Türkçe’dir.

İnternete anonim gezinti yapmak için, kablosuz internet bağlantılarının güvenliğini sağlamak için, her türlü yasaklı siteye kesin olarak ve hızlı bir şekilde giriş yapmak için, siber saldırılardan korunmak için, internette iz bırakmamak için, başkalarının sizi gizlice izlemesini önlemek için ve her türlü internet sansüründen kurtulmak için bu VPN programını içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca şifreleriniz, banka bilgilerini ve diğer şahsi dosyalarınız tamamen güvenlikli olarak saklanır. Hackerlar asla bu kişisel bilgilerinizi ele geçiremez yada göremez.

Mesela reklam yayıncılarının sizi izlemesini istemiyorsanız da bu program sizin için ideal. Çünkü aslında sizi değil, başka bir ip adresini görecekler ve o adres bile sürekli olarak otomatik değişecek.

Ayrıca belirli bir bölgeye yapılan kısıtlamayı aşmak için internet bağlantınızı başka bir yerdeymiş gibi gösterebilirsiniz. Mesela ABD’deki bazı dizi izleme siteleri Türkiye’ye hizmet vermiyor. İşte bu sorunu bu şekilde çözebilirsiniz.

Bilgisayarda VPN Nasıl Kullanılır?

Önce sayfanın en altındaki indirme bağlantısına tıklayıp bilgisayara programı kurun. Masaüstünde çıkan kırmızı renkli avira kısayol simgesine çift tıklayın. Aşağıdaki pencere çıkacak ve otomatik olarak Free Phantom VPN hizmetini internetten yükleyip bilgisayara kuracak.

Kurulum bitince aşağıdaki gibi Free Phantom VPN seçeneğinin sağındaki Bağlan yazan seçeneğe tıklayın.

Mobilde VPN (Android-iPhone) Nasıl Kullanılır?

Böylece birkaç saniye bekledikten sonra bağlantı sağlanacak ve aşağıdaki gibi Etkin: sanal konum En yakın konum olarak ayarlı mesajı yazacak. Eğer VPN servisini durdurmak yani devre dışı bırakmak isterseniz, sağındaki Bağlantıyı kes seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Bu programın mobil uygulamasının pencereleri ise aşağıdaki gibidir. Burada da Secure my connection butonuna tıklayıp bağlanabilir ve dilerseniz Disconnect yazan butona tıklayıp bağlantıyı kesebilirsiniz.


Yayımlandı