...

TeamViewer (64-Bit) – Uzak Masaüstü Bağlantı Programı

Lisans: Ücretsiz Boyut: 30.5 MB
Kategori: Ağ Araçları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: TeamViewer GmbH

TeamViewer, Windows bilgisayarlar için en ünlü uzak masaüstü bağlantı yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde coğrafi olarak birbirine uzak iki bilgisayar arasında çok kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir ve birinden diğerini yönetebilirsiniz.

Fakat bunun için her iki bilgisayara TeamViewer programını yüklemek ve her iki bilgisayarın da internete bağlı olduğundan emin olmak gerekiyor.

Bu şartlar sağlandığında program penceresinde otomatik olarak oluşturulan kodu karşı tarafa göndererek saniyeler içinde 2 farklı bilgisayarı bağlayabilirsiniz. Üstelik hiçbir teknik bilgi ve özel ayara ihtiyaç yoktur.

TeamViewer programı nasıl kullanılır, iki bilgisayar birbirine nasıl bağlanır öğrenmek için aşağıdaki kısacık videoya bakmanızı tavsiye ederiz.


"TeamViewer" yazılımı sitemizin Ağ Araçları kategorisinde yer almaktadır. 30.5 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"TeamViewer" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com