PDF Dosyaları Nasıl Birleştirilir? Resimli Anlatım

PDF Split Or Merge tamamen bedava ve gayet güçlü bir pdf birleştirici yazılımdır. Ayrıca pdf dosyalarını bölmek için de kullanabilirsiniz.

Bu program yardımıyla iki veya daha fazla pdf dosyasını birleştirerek kolaylıkla ve çabucak tek bir pdf dosyası haline getirebilirsiniz.

Birleştirmeden önce pdf dosyalarının sırasını kolayca değiştirebilir ve istediğiniz sıralamayı tutturabilirsiniz. Zaten saniyeler içinde işlemi hemen bitiriyor.

Nasıl Kullanılır? PDF Dosyalarını Birleştirme

Kurulum dosyasına çift tıklayın ve açılan pencerelerden Next butonuna tıklayarak ilerleyin, ufak pencere açılırsa OK diyip kapatın.

Ana penceresi açıldığı zaman önce üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterdiğim yere tıklayın ve açılan menüden Merge PDFs (pdf birleştirme) seçeneğine tıklayın. Ardından 3 numarayla gösterdiğim Next butonuna tıklayın.

Açılan pencerede önce 1 numarayla gösterilen Add butonuna tıklayın ve açılan pencerede bilgisayardaki pdf dosyalarını bulup programa ekleyin.

Ardından 3 numarayla gösterilen yerdeki yukarı ve aşağı yönlü okları kullanarak pdf dosyalarının sırasını değiştirebilirsiniz.

Ardından 4 numara ile gösterilen Next butonuna tıklayın.

Açılan pencerede 1 numaralı ok ile gösterilen seçeneği işaretlerseniz, birleştirilen her iki pdf dosyası arasında bir tane boş sayfa bırakır.

2 numaralı seçeneğe tıklayarak boş sayfa boyutunu ayarlayabilirsiniz.

3 numaralı seçeneğe tıklayarak boş sayfanın arka plan rengini değiştirebilirsiniz.

4 numaralı seçeneğe tıklayarak boş sayfanın içine yazı ekleyebilirsiniz.

Ardından 5 numaralı Next butonuna tıklayın.

Açılan sayfada 1 numara ile gösterilen Browse butonuna tıklayarak açılan pencereden birleştirilen pdf dosyasını kaydedeceğiniz klasörü seçebilirsiniz.

Son olarak 2 numara ile gösterilen Start merging yazan butona tıklayınız.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı