...

Open Broadcaster Software | OBS Studio

Lisans: Ücretsiz Boyut: 82.9 MB
Kategori: Internet TV - Radyo Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: OpenBroadcasterSoftware

Open Broadcaster Software (OBS), Windows masaüstü bilgisayardan Twitch ve Youtube için canlı yayın yapmayı sağlar.

Yayınlamak için herhangi bir pencereyi seçebilirsiniz. Bu bir oyun penceresi de olabilir bir video penceresi de olabilir.

Eğer kendi sunucunuz varsa, bu program yardımıyla direkt olarak kendi sunucunuz üzerinden de canlı yayın yapabiliyorsunuz.

Canlı yayındaki ses ve görüntü ile alakalı seçenekleri programın Ayarlar ekranından dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Böylece internet hızına göre yada bilgisayarınızın özel durumuna bağlı olarak farklı ayarlar seçip daha iyi bir canlı yayın deneyimi yaşayabilirsiniz.

OBS Stuido‘nun 32-bit, 64-bit, zip dosyası olarak veya torrent üzerinden indirmek için resmi indirme sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilir veya üstteki indirme butonuna basarak sitemiz üzerinden direkt indirebilirsiniz.

Aşağıdaki iki farklı videoda OBS Studio ile ilgili nasıl indirilir, nasıl kurulur ve özellikleri nasıl kullanılır mesela oyun videosu nasıl çekilir kısaca anlatılmıştır. Bence bakmanızda fayda var.


"Open Broadcaster Software | OBS Studio" yazılımı sitemizin Internet TV - Radyo kategorisinde yer almaktadır. 82.9 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Open Broadcaster Software | OBS Studio" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com