...

Free YouTube to MP3 Converter

Lisans: Ücretsiz / Reklamlı Boyut: 78.4 MB
Kategori: Video İndirme Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: DVDVideoSoft Limited

Free YouTube to MP3 Converter sayesinde YouTube videolarını görüntü olarak değil ses dosyası olarak MP3 formatında bilgisayara indirebilirsiniz.

Bu tarz klasik programlarda olduğu gibi Youtube videosunun URL adresini kopyalayıp programa yapıştırıyorsunuz ve videonun seslerini ripleyerek yani videodan sesi ayırarak mp3 şeklinde istediğiniz yere kaydediyorsunuz.

Video adresini girdikten sonra ses kalitesini de seçip ardından Download & Convert yazan butona basıyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Yukarıdaki butona basarak sitemizden Free YouTube to MP3 Converter yazılımının en son sürümü indirebilir veya üreticinin resmi indirme sayfasına buraya tıklayarak gidip oradan indirebilirsiniz.


"Free YouTube to MP3 Converter" yazılımı sitemizin Video İndirme kategorisinde yer almaktadır. 78.4 MB boyutunda ve lisansı Ücretsiz / Reklamlı olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Free YouTube to MP3 Converter" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com