...

Microsoft Word Orijinal Deneme Sürümü (ISO IMG İmaj)

Lisans: Deneme Boyut: 6.1 MB
Kategori: Ofis Yardımcıları Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Microsoft

Microsoft Word dünyanın en popüler metin işlemci yazılımıdır.

Ofis 365 paketinin içerisinde hazır olarak gelen Word programına artık her yerden bir internet bağlantısı sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

İster evdeki bilgisayarda, ister telefon veya tablette Word dosyalarını kolayca açıp görüntüleyebilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Dilerseniz telefona Word mobil uygulamayı yükleyerek işleri daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Dünyanın en iyi kelime işlemcilerinden biri olan Word programının öğrenci (akademik) versiyonunu ücretsiz olarak yükleyip kullanabilir veya 30 günlük deneme sürümünden faydalanabilirsiniz.


"Microsoft Word" yazılımı sitemizin Ofis Yardımcıları kategorisinde yer almaktadır. 6.1 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Microsoft Word" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com