...

Internet Download Manager IDM (64-Bit) Türkçe 2022

Lisans: Deneme Boyut: 10.2 MB
Kategori: İndirme Yöneticileri Dil: Türkçe
Sistem: Windows Üretici: Tonec Inc

Internet Download Manager (IDM) normalden 5 kat daha hızlı indirme işlemi sağlar.

Hangi dosyayı indirdiğinizin bir önemi yoktur. YouTube videoları, bilgisayar programları, mp3 dosyaları veya büyük boyutlu oyunlar olabilir. Tüm bu dosyaları gözle görülür bir şekilde eskisinden çok daha yüksek hızlarda indirir. Böylece vaktiniz size kalır ve internetten dosya indirmek keyif halini alır.

İnternet hızına limit (sınır) koyma, belirli indirme işlemlerinin hızını ve önceliğini ayarlayabilme, parola ile giriş gerektiren dosya indirme sunucularından dosya indirebilme, tüm indirilen dosyaları otomatik olarak farklı kategoriler (klasörler) altında kaydetme, YouTube video indirici, online film indirici ve aklınıza gelmeyen daha pek çok üst düzey özelliğe sahiptir.

IDM kullanılarak internet üzerinden mesela film izleme sitelerinden yada Youtube gibi video izleme sitelerinden videolar ve mp3 gibi müzik dosyaları nasıl indirilir görmek için aşağıdaki kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Sitemizden indireceğiniz IDM’nin bu ücretsiz versiyonunu tam 30 gün boyunca hiçbir reklam görmeden rahatça kullanıp deneyebilirsiniz. Üstelik kayıt olma yok, kredi kartı bilgisi istemez. İndirin, yükleyin ve çalıştırıp kullanmaya başlayın. Tertemiz.


"Internet Download Manager" yazılımı sitemizin İndirme Yöneticileri kategorisinde yer almaktadır. 10.2 MB boyutunda ve lisansı Deneme olan bu yazılımı şimdi buraya tıklayarak indirebilir veya bu kategoride yer alan diğer yazılım ve oyunları görmek için buraya tıklayabilir ya da aynı kategoriden benzer yazılımlara aşağıdan göz atabilirsiniz.


"Internet Download Manager" adlı program tarafımızca www.virustotal.com isimli sitede onlarca farklı antivirüs taramasından geçirilmiş ve temiz (güvenli) olduğu onaylandıktan sonra beğeninize sunulmuştur. Dilerseniz buraya tıklayarak test sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TeknolojiBil.com