Ana Sayfa Android İpuçları İsimleri Unutmamak İçin Ezberleme Teknikleri Android Uygulaması

İsimleri Unutmamak İçin Ezberleme Teknikleri Android Uygulaması

İnsanlarla özellikle de eski dostlar veya tanıdıklarla karşılaştığınızda onlara ismiyle hitap etmeniz size daima avantaj sağlar. Bir kere ismini hatırladığınızdan dolayı onu önemsediğinizi göstermiş olursunuz. Ayrıca kişilere adıyla hitap etmek her zaman için ekstra bir samimiyet ve güven telkin eder.

Siz de benim gibi isimleri sık sık unutuyor musunuz? Eğer arkadaşların isimlerini unutma probleminiz varsa, bu unutkanlığı yenmek hiç de sandığınız kadar zor değil. Bu yazıda isimleri hatırlamak yani unutmamak için size yardımcı olacak ve en çok işe yarayan teknikleri öğretecek 3 farklı ve ücretsiz Android programı tanıtıyorum.

Name Skillz

Name Skillz unutmama hatırlama uygulaması

Name Skillz ücretsiz bir Android uygulamasıdır ve size referans kartları kullanarak isimleri nasıl hatırlayacağınızı öğretir. Bir seri dersin ve alıştırmanın sonunda artık isimler kafanıza kazınacak hale gelir. 

Android için Name Skillz uygulamasını buraya tıklayarak doğrudan telefona yükleyebilirsiniz.


Remember Names

Remember Names unutmama hatırlama uygulaması

Remember Names size isimleri hatırlatmayı öğreten basit bir Android uygulamasıdır. Bu program sizlere isimleri hatırlamak için etiketleme ve referans olarak kullanabileceğiniz ekstra bilgiler kullanmayı gösterir.

Android için Remember Names adlı ücretsiz uygulamayı Google Play uygulama mağazasından direk telefona yüklemek için buraya tıklayınız.


Tibbits

unutmama hatırlama uygulaması

Tibbits başka bir alternatif isim hatırlama programıdır. Bu uygulamada çeşitli kayıtlar oluşturarak isimleri unutmamanızı sağlar. Fonksiyon olarak bir üstteki uygulamaya çok benziyor. İsimleri kolayca hatırlamak için profiller oluşturur. Bu profilleri oluştururken şahsi etiketler ekleyerek ve bu kişiyi ayırt edici işaretler ekleyerek bunlar sayesinde isimleri unutmamanız sağlanır. Bu kişinin ismini gördüğünüzde onu ayırt eden etiketler ve işaretler de gösterilir. Böylece kolayca hatırlarsınız.

Tibbits adlı ücretsiz Android programını yüklemek için buraya tıklayınız.