İş Kartı Hazırlama Yazılımı İş Kartı Örnekleri ve Şablonları İle Tasarım Dizayn

CardWorks Business Card Software tamamen ücretsiz bir iş kartı dizayn etme programıdır.

Toplamda 10 adet profesyonel iş kartı şablonunu açıp içindeki verileri kolayca değiştirerek dakikalar içinde profesyonel bir iş kartı örneği oluşturabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak programın resmi internet sitesini ziyaret edip başka iş kartı şablonları da indirebilirsiniz.

Her bir kart şablonu üzerinde çeşitli detaylar yer alıyor. Örneğin bir resim veya logo, organizasyon ismi (organization name), contact name (iletişim ismi), adres (address), e-posta adresi (email) ve web site URL adresi gibi bilgileri hemen düzenleyerek kendi işinize göre girebilirsiniz.

Programın ana penceresi üstteki resimde verilmiştir. 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen şablonlardan birine fareyle tıklayıp seçerek alt taraftaki editörde açabilirsiniz. Mesela gösterilen şablonun üzerinde yer alan bilgilerden ben e-posta adresinin üzerine tıkladım ve bu bilgiler sol taraftaki Enter Your Details penceresinde gözüktü. Böylece 2 numaralı ok ile gösterdiğim yerden bu e-posta adresin kendi adresimle kolayca değiştirebilirim. Yine bu pencerede font türünü, font boyutunu ve hizalama gibi ayarları yapabilirsiniz.

Dilerseniz üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak iş kartının arka yüzünü görebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayarak iş kartının yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

Farklı ülkelere göre farklı iş kartı boyutlarını seçebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız iş kartı tasarımını PDF formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz. Bunun için alttaki resimde 1 numaralı Export butonuna tıklayın ve açılan pencerede seçenekleri kendinize uygun şekilde seçtikten sonra 2 numaralı Export butonuna tıklayın. Böylece açılan pencereden bir klasör seçip iş kartını pdf dosyası şeklinde kaydedeceksiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.

Yayımlandı