iPhone Veri Kurtarma Silinen Fotoğrafları Mesajları Geri Yükleme Programı Ücretsiz

Do Your Data Recovery for iPhone Free isminden de anlayacağınız gibi tamamen iPhone cihazlar için dizayn edilen bir veri kurtarma yazılımıdır.

Fakat bu bir mobil uygulama değil, tam aksine bir Windows bilgisayar programıdır. Telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağlayarak veri kurtarma yapabilirsiniz.

Do Your Data Recovery for iPhone Free programıyla iPhone ve iPad cihazından kaybolan veya silinen rehberdeki kişileri, arama geçmişini, mesajları, resimleri, videoları ve çok daha fazlasını geri getirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, iTunes yedeklerinden ve iCloud hesabından da kaybolan verileri kurtarabilir.

Desteklenen Apple cihaz modelleri: iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 6s/6splus, iPhone 6/6plus, 5s/5c/5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS ve iPad.

iPhone cihazınız kaybolursa, hasar görürse veya bozulursa, iTunes ve iCloud yedeklerinden faydalanarak telefondaki verileri kurtarıp geri getirebiliyor. Ayrıca silinen WhatsApp mesajlarını ve diğer iOS verilerini de kurtarabilir.

Bu programı hemen indirmek için tıklayınız.

iPhone Veri Kurtarma Nasıl Yapılır? Kullanımı

Programı açtığınız zaman aşağıdaki pencere açılır. iPhone cihazını telefona USB kablosuyla taktıktan sonra Scan yazan butona tıklayın.

iphone data recovery

Aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak ve taramanın ilerleme durumu gösterilecek. Sabırla bekleyiniz. Çok sürmez.

iphone data recovery

Tarama işlemi bittiğinde bulunan tüm dosyalar yani kurtarabileceğiniz tüm dosyalar liste halinde gösterilecek.

iphone data recovery

Bu listede kurtarmak istediğiniz dosyaları daha kolay bulmak için sol taraftaki menüden dosya türünü seçiniz. Mesela eğer fotoğraf kurtaracaksanız Photos seçeneğine tıklayın. Eğer rehberi kurtaracaksanız Contacts, eğer mesajları kurtaracaksanız Messages seçeneğine, WhatsApp konuşmaları ve dosyalarını kurtaracaksanız WhatsApp seçeneğine ve videoları kurtaracaksanız Videos seçeneğine tıklayın.

Kurtaracağınız dosyaların kutusunu işaretledikten sonra sağ alt köşedeki Recover yazan butona tıklayarak kurtarabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 2000/XP/2003/Vista/Server 2008/7/8/10

Yayımlandı