Kullanıcı Adı ve Şifre Kaydetme Programı E-Posta Facebook Twitter Instagram Ürün Anahtarı Lisans Kodu

Efficient Password Manager basit bir şifre kaydedici ve şifreleri yönetme yazılımıdır. Tamamen ücretsiz olan bu yazılımın hem Windows bilgisayar programı, hem Android uygulaması, hem de iPhone uygulaması bulunmaktadır. Böylece tüm bu cihazlarda şifrelerinize ulaşabilirsiniz. Üstelik herhangi bir cihazdan yaptığınız değişiklikler senkronize edildiği için diğer cihazlarda da aynen değişir. Yani hiçbir sorun yaşamazsınız.

Basit olduğu için kullanması son derece kolaydır ve düz mantık ile çalışır. Fakat şifreleriniz son derece güvenli bir şekilde saklanır ve korunur. Bu programı açmak için sizin seçtiğiniz bir ana şifreyi bilmek gerekir. Dolayısıyla şifrenizi bilmeyen hiç kimse bu programı açıp şifrelerinizi göremez.

Efficient Password Manager programı web sitelere giriş için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreleri kaydeder.

Ayrıca Microsoft Office, Windows 10, IDM gibi satın aldığınız programların ürün anahtarını yani lisans bilgisini de kaydedebilirsiniz.

Bunların dışında, tüm e-posta hesaplarınızın kullanıcı adı ve şifresini kaydedebilirsiniz. Hatta FTP programlarının giriş bilgisi için de ayrı bir bölümü bulunuyor.

Tüm bu şifreleri farklı kategoriler atlında gruplandırıyor. Böylece ana pencerenin sol tarafındaki menüden dilediğiniz kategoriye tıklayarak aradığınız şifreleri hemen hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.


Yayımlandı