iPhone iPad Oyun ve Uygulamalarını PC’de Açma Bilgisayarda Çalıştırma Oynama Programı Ücretsiz

iPadian tamamen bedava olarak hizmet veren, Windows bilgisayarlar için en iyi iOS emülatör yazılımıdır. Bu program bilgisayarınıza iOS işletim sistemini yükler ve böylece bir iPhone yada bir iPad cihazıyla yaptığınız her şeyi bilgisayarda kolayca yapabilirsiniz. Örneğin iPhone oyunlarını PC’de oynayabilirsiniz.

Sahip olduğu harika grafiksel arayüzü, uygulama uyumluluğu ve App Store üzerinden uygulama yükleme özelliği sayesinde tüm rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

Programın ana penceresi tıpkı bir iPad gibi görünüyor. Programın içinde önceden yüklenmiş olarak gelen çeşitli uygulamalar bulunuyor. Örneğin bunlar arasında Angry Birds, DJ Mix, Facebook, Photoshop, Clash of Clans gibi ünlü uygulamalar da var. Ayrıca App Store, Calculator, Clock, Gmail, Youtube, Gallery, Safari Browser, Mail, ve Music uygulaması da bulunuyor.

Bu programda bir uygulamayı açtığınız zaman tıpkı iPad üzerinde çalışıyormuş gibi çalışır.

Eğer Windows bilgisayara geçiş yapmak isterseniz, program penceresinin sağ alt köşesinde bulunan Windows simgesine tıklamanız yeterlidir.

iPadian programının müzik oynatıcı ve galeri uygulaması Windows bilgisayarda bulunan fotoğraflara ve müziklere erişim sağlayabilir yani doğrudan bilgisayardaki müzikleri dinleyebilir yada resimlere bakabilirsiniz.

Ayrıca iPadian programının Youtube ve web tarayıcısı bilgisayarın bağlı olduğu interneti doğrudan otomatik olarak kullanıyor.

Bir uygulamayı açtığınız zaman ortaya çıkan navigasyon butonlarını kullanarak uygulamalar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Not: Kurulum sırasında size farklı ekstra ve gereksiz programları kurmayı teklif edebilir. Dikkatli şekilde reddederek ilerleyip kurulumu tamamlayın.

  • Programı indir
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7, XP, Vista.

Yayımlandı