İki Ses Dosyasını Üst Üste Birleştirme Programı Ücretsiz

Free MP3 Joiner isimli bedava program sayesinde iki ses dosyasını üst üste kolayca birleştirebilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı üzre sadece mp3 dosyalarını destekliyor.

Bu alanda bulabileceğiniz en basit ve kullanması en kolay olan programlardan biri olduğu kesindir.

Ses Dosyaları Nasıl Birleştirilir?

Programı buraya tıklayarak bilgisayara indirin ve normal bir şekilde bilgisayara yükleyin ve çalıştırın. Aşağıdaki ana penceresi açılacak.

1 numaralı ok işaretiyle gösterilen Browse butonuna tıklayın ve açılan pencereden birleştirmek istediğiniz iki mp3 dosyasından birini seçin. Bu birleştirilmiş mp3 dosyasının ilk kısmını oluşturacak. Yani ona göre sırasını belirleyip seçin.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen Browse butonuna tıklayınca açılan pencereden birleştireceğiniz ikinci mp3 dosyasını seçin. Bu da birleştirilmiş dosyanın ikinci yarısını yani son kısmını oluşturacak.

3 numaralı ok ile gösterilen yerden birleştirilmiş mp3 dosyası için bir isim girebilir yada olduğu gibi bırakabilirsiniz.

Son olarak 4 numaralı ok ile gösterilen Join butonuna tıklayın. Böylece birleştirme işlemi hemen başlayacak ve saniyeler içinde bitecek.

Bitince üstteki resimde olduğu gibi önce 1 numaralı Tamam butonuna tıklayın. Ardından birleştirilmiş dosyaya ulaşmak için 2 numarayla gösterilen Open Output folder butonuna tıklayın. Böylece birleştirilen dosyanın içinde olduğu klasör açılacak.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı