En İyi Piyano Programı Bilgisayarda Klavye İle Piyano Çalmayı Öğren

Everyone Piano programı sayesinde Windows masaüstü bilgisayarlarda ister fareyle ister klavyeden piyano çalabilirsiniz.

İlk kez kullanan acemi kişilerden tutun da, profesyonel müzik sanatçılarına kadar hemen herkes bu programı çalarak keyif alabilir.

Bu piyano aslında tam olarak gerçek bir piyanonun seslerini birebir taklit ediyor. Hatta o kadar otantik ki, piyanonun pedalını bile taklit edebiliyor.

Bunlara ek olarak, Everyone Piano programıyla çaldığınız müzikleri kayıt edebilir, klavyeyi özelleştirebilir, kaydettiğiniz müzikleri oynatıp dinleyebilir, müziklere puan verebilir ve yarım tonda çalabilirsiniz. Ayrıca piyano yeteneklerinizi geliştirmek adına programın çok sayıda diğer özelliği bulunuyor.

Üstelik programın resmi sitesini ziyaret ederek çeşitli ücretsiz eklentiler indirip farklı özellikler katabilir ve piyano eğitimi bile alabilirsiniz.

Programın diğer bazı özellikleri arasında harici MIDI klavye desteği ve VSTI desteği mevcut. Ayrıca çocuk modu (children), genç modu (adult) ve yaşlı modu (elder). Kayıt becerilerinden öğretici eğitim materyallerine kadar Everyone Piano gerçekten sıradışı bir yazılımdır.

  • Programı indir.
  • Lisans: Ücretsiz.
  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Yayımlandı